Ödeme ve Teslimat

Kredi Kartınız Güvende

 
 
Ceyizalisverisi.com Kredi Kartı Ödemeleri için HEPSİPAY altyapısını kullanmaktadır
Tüm banka kredi kartlarınızı güvenle kullanabilirsiniz.
Kredi kartı ile yapılan işlemlerde, aklınızda soru işaretleri kalmasın. Ceyizalisverisi.com üzerinden kullandığınız kredi kart bilgileriniz, bankaların en güvenilir, modern altyapı ve Global Sign ile yapılan 128  bit SSL protokolüyle, dünya standartlarında tam güvence altındadır.
 • Kredi kartı üyeleri güvende
 • Ceyizalisverisi.com'da ödeme işlemlerinizi gerçekleştirirken, kredi kartı bilgileriniz dünya çapında kullanılan gelişmiş şifreleme sistemi  ile ( SSL ) bankaya gönderilir ve bankadan geri dönen ödeme onayı sonrasında işleminize kartınızın kullanılabilirlik durumuna göre onay verilir/verilmez. 
   
 • Hemen Al ile ya da teklifle almaya hak kazanılan ürünlere, kredi kartıyla yapılan ödemeler; hem alışverişi hem de kart sahiplerini güvence altına almak amacıyla, bankanın belirlemiş olduğu kısa bir süre içinde güvenlik araştırması yapılır. Bankanın onayı ya da ret cevabı ile işlemler sonuçlanır.
   
 • Güvenliğiniz için kredi kartı numaralarınız kesinlikle saklanmamaktadır. Dolayısı ile, sizin bilginiz ve isteğiniz dışında kredi kartınız kullanılmaz.
   
 • Ceyizalisverisi.com ve bankaların teknik alt yapısının güvenliğiyle, bir ürünün bedeli ikinci kez tahsil edilmez.

 

CVC2 (CVV) numarası nedir?

Kredi kartınızın arka yüzünde bulunan rakamların son 3 hanesi, size özel bir CVC2numarasıdır. Bu numara, kredi kartı kullanımında ekstra bir güvenlik sağlar.

Ceyizalisverisi.com'da yapacağınız her bir kredi kartı işleminde, güvenliğiniz için sistem sizden bu numarayı isteyecektir. 

Bu numarayı girmediğiniz takdirde, ödeme işlemleriniz ilerlemeyecek, onay alamayacaktır.

 

3D Secure nedir?

 

Kart kuruluşları tarafından, kart sahibinin internetten işlemlerini güvenli bir şekilde yapması için, geliştirilmiş olan bir kimlik doğrulama sistemidir.

Visa ve MasterCard'ın geliştirdiği bu çözüm sayesinde, hem kart sahipleri hem de üye işyerleri, sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmıştır.

Sistemin, Visa kredi kartı kullanımı için hazırlanan uygulamasına "Verified by Visa",MasterCard kredi kartı kullanımı için hazırlanan uygulamasına ise "SecureCode" isimleri verilmektedir.

HAVALE ÖDEMELERİ

Ceyizalisverisi.com banka hesaplarımıza Havale/EFT ile ödeme yapabilirsiniz.

PAYPAL

 Paypal kredi kartı güvenli ödeme sistemi Ceyizalisverisi.com'da kullanılmaktadır. 

PAYPAL TÜRKİYE FAALİYETLERİNİ DURDURDUĞU İÇİN GEÇİCİ OLARAK KULLANILAMAMAKTADIR.