Menu
Sepet

Blog RSS Feed

17 Nov Nişan Alışverişi Listesi - Gelin-Damat için Nişan Bohçası
esra 0 153931
GELİN NİŞAN BOHÇASI ALIŞVERİŞ LİSTESİDamat tarafının gelin adayına alacağı hediyeler Saten ya da penye 6'lı gecelik ve sabahlık pijama şort takım  İç çamaşırı set Terlik ve ayakkabı Çeyiz Nişan Sandığı Makyaj Kutusu Makyaj Güzellik Bakım Seti Ayna, t..
27 Jan Sünnet Davetiyesi Metinleri
taner 0 3706
Çocukluğa elveda, Delikanlılağa merhaba, Renk katın günümüze, Gelin dostlar sünnetimize.Sevgili oğullarımızın sünnet merasimlerinde siz sevgili dostlarımızı aramızda görmek bizleri memnun edecektir.İyi günde ve kötü günde bizi hiçbir zaman yalnız bır..
17 Jan Lohusa Pijaması Nasıl Olmalı?
John 0 1553
Lohusa Pijaması Seçerken Bunlara Dikkat EdinLohusalık dönemi, doğumdan sonraki 40 günlük süreyi kapsar. Hamilelikte olduğu gibi bu dönemde de fiziksel ve psikolojik değişimler söz konusudur.Bağışıklık sisteminin zayıf olması, lohusalık döneminde vücu..
09 Oct Nişan Merasimi Hazırlıkları
John 0 1093
Sorunsuz geçen kız isteme merasiminden sonra nişan hazırlıkları hız kazanır. Nişan için dikkat edilmesi gereken pek çok detay bulunuyor. Bunların başında nişan tepsisi, nişan yüzükleri, evde ya da dışarıda tören yapma, nişan elbisesi, davetliler list..
09 Oct Kız İsteme Söz Kesme Merasimleri Hazırlıkları
John 0 6331
Evlilik teklifi yapıldı, aileler tanıştı ve de şimdi sıra söz ve nişan hazırlıklarına geldi. Şimdi bu yolun en heyecanlı ve ciddi adımlarından söz nişan tarihleri alındı. Söz ve nişan için neler yapılmalı, hazırlıklar nelerdir?Söz ve nişan bir çok yö..
09 Oct Davetiye Yazıları ve Sözleri
John 0 9879
Espirili Davetiye SözleriÇok yakında evleniyoruz. Düğünümüzün evliliğimizden daha iyi olacağını garanti ediyoruz. Güzel müzik, bedava yemek ve sürpriz aktivitelerimiz var. Çocuklarınızı yanınızda getirmeyin. Hala vakit varken uzak durmaya çalışıyoruz..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)